خرید مواد غذایی


افزایش توانایی خرید اعضاء تحت پوشش
خرید مواد غذایی از تمامی فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با 5% تخفیف بیشتر از تخفیفات عادی
موجود بودن فروشگاه های افق کوروش در سراسر ایران به منظور استفاده تمامی مردم از تخفیفات ویژه
خریداز پایانه های فروشگاهی سامان کیش 

خرید مواد غذایی از فروشگاه ها :

در زندگی روزانه  همه خانواده ها ، مخصوصا خانواده های شهری خرید اقلام مصرفی روزانه یکی از کارهای وقتگیر است که با توجه به شلوغی خیابانها و ازدحام در فروشگاههای مواد غذایی و یا هایپرمارکت ها، در حقیقت کاری کسل کننده است که اکثر اوقات از حوصله ما خارج می شود. از طرفی نیاز روزانه به مایحتاج زندگی چیزی نیست که با امروز و فردا کردن، فرجی در ان بشود! با توجه به این و هزینه های سر سام اور  مواد غذایی شما می توانید  با سایت باور کن در این  امر ما را  همراه خود بدانید

نحوه دریافت تخفیف خرید از فروشگاه ها

با توجه به اینکه یک شرکت فروش اعتباری است، از طریق اعتبارات الکترونیکی ، همانند سازوکار یک وام دهنده خصوصی عمل کرده و شما می توانید خرید اقساطی مواد غذایی را  تجربه کنید. تجربه ایی که نه اگر همه ما، لااقل بسیاری از ما تا به حال انرا انجام نداده ایم.

به عبارت دیگر امروز بخرید بعدا پرداخت کنید. به علت نبود واسطه ها، و خرید بدون واسطه  ، تخفیف های خوبی در نظر گرفته شده است.  وقتی همه این امکانات را در کنار هم بچینید ، متوجه خواهید شد که خرید از فروشگاه دریک به صرفه و ساده است.

این شرایط برای سالخوردگان، معلولین، بیماران حرکتی و یا هرکسی که به هر دلیلی امکان رفت و امد روزانه و هفتگی به سوپرمارکت ها و فروشگاههای زنجیره ایی را ندارد، بهترین پیشنهاد می تواند باشد .

فروش اقساطی مواد غذایی در  این فروشگاه را به بقیه اعضای خانواده و دوستانتان معرفی کنید.